Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Commissies

Commissies

 

Aanspreekpunten Commissies

Kantinebeheerder:

René Riethorst

kantinebeheer@zvvdehoven.nl

06 - 38 90 85 87

Onderhoud   

Hemmie Mensink

nb

0575 - 51 84 75

Vrienden van de Hoven:

Wim Altena

secretariaat@zvvdehoven.nl

06 - 15 33 70 68

Leden-/Contributieadministratie: 

Annekoos van Plateringen

ledenadministratie@zvvdehoven.nl

06 - 18 54 02 55

Sponsoren:

 

Hasan Celik

Wilber De Heus

sponsorzaken@zvvdehoven.nl

06 - 26 47 00 44

06 - 38 56 04 38

Volleybal:

Agnes Pelgrim

 nb

06 - 18 06 42 08

Voetbalzaken jeugd:

Gerben Franken

voetbalzaken@zvvdehoven.nl

06 -  29456567

Voetbalzaken senioren:

Niels De Graaf

voetbalzaken@zvvdehoven.nl

Nb

Voetbalzaken 7 tegen 7:

Harry Gaikhorst

h.gaikhorst@zonnet.nl

06 - 51 33 90 44

Materiaalbeheer:

Karin en Bert Ronk

materiaalbeheer@zvvdehoven.nl

contact via email

Klankbordgroep:

Harry Gaikhorst

h.gaikhorst@zonnet.nl

06 - 51 33 90 44

Wedstrijdsecretariaat:

Gerben Franken

wedstrijdsecretariaat@zvvdehoven.nl

06 - 29 45 65 67

ICT:

Robert v.d. Breemen

nb

Nb

Webmaster:

Webmaster

webmaster@zvvdehoven.nl

Nb

Lief en Leed:

Jannie Altena

altena.jannie@gmail.com

06 - 37 28 19 30

Aanspreekpunt vertrouwenszaken: Annieke Nagtegaal vertrouwenszaken@zvvdehoven.nl 06 - 28 96 15 30

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!