Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
7 nov 14:00 Loenermark 1 Hoven De 1
21 nov 14:00 Hoven De 1 ZVV '56 1
31 okt 14:00 Hoven De 1 Emst 1
28 nov 14:00 sv Orderbos 1 Hoven De 1
3 dec 19:00 Hoven De 35+1 AZC 35+1
5 nov 20:00 FC Zutphen 35+6 Hoven De 35+1
19 nov 19:30 Hoven De 35+1 FC Zutphen 35+6
19 nov 20:00 AZC 35+1 Hoven De 35+1
5 nov 21:30 Warnsveldse Boys 35+1 Hoven De 35+1
3 dec 19:30 FC Zutphen 35+6 Hoven De 35+1
19 nov 20:30 Hoven De 35+1 FC Zutphen 35+7
19 nov 21:30 Warnsveldse Boys 35+1 Hoven De 35+1
3 dec 20:00 Hoven De 35+1 FC Zutphen 35+7
3 dec 21:00 Warnsveldse Boys 35+1 Hoven De 35+1
5 nov 20:30 Hoven De 35+1 AZC 35+1
5 nov 19:30 Hoven De 35+1 FC Zutphen 35+7
31 okt 10:00 Robur et Velocitas 3 Hoven De 2
7 nov 10:00 Hoven De 2 WSV 6
21 nov 11:30 Columbia 5 Hoven De 2
28 nov 10:00 Hoven De 3 FC Zutphen 2
5 dec 10:00 SHE 2 Hoven De 3
7 nov 10:00 Hoven De 3 Angerlo Vooruit 4
31 okt 11:30 Pax 7 Hoven De 3
21 nov 10:30 HC '03 3 Hoven De 3
14 nov 10:30 SSA/SJO Ratti - Socii 2 Hoven De 3
5 dec 10:00 Hoven De 4 SHE 4
31 okt 10:00 Hoven De 4 SSA/SJO Ratti - Socii 5
21 nov 10:00 Hoven De 4 Voorst 4
14 nov 10:00 Hoven De 4 Witkampers 7
28 nov 9:30 Warnsveldse Boys 7 Hoven De 4
7 nov 10:30 Spcl. Brummen 3 Hoven De 4
30 okt 13:00 Hoven De JO17-1 AZC JO17-3
27 nov 11:00 Warnsveldse Boys JO17-3 Hoven De JO17-1
20 nov 10:30 Hoven De JO17-1 Epse JO17-1JM
4 dec 13:00 Hoven De JO17-1 Gorssel JO17-2
6 nov 15:00 SP Lochem JO17-4 Hoven De JO17-1
27 nov 11:00 Blauw Wit '66 JO15-1 Hoven De JO15-1
4 dec 10:30 Hoven De JO15-1 SV Twello JO15-2
6 nov 12:30 Schalkhaar JO15-5 Hoven De JO15-1
30 okt 10:30 Hoven De JO15-1 WSV JO15-4JM
20 nov 10:30 Hoven De JO15-1 Eerbeekse Boys JO15-2
28 okt 18:30 Hoven De JO15-1 Voorwaarts T JO15-4
30 okt 8:45 Hoven De JO12-1JM Spcl. Brummen JO12-2JM
20 nov 8:45 Hoven De JO12-1JM Warnsveldse Boys JO12-1JM
13 nov 9:00 Be Quick Z. JO12-1 Hoven De JO12-1JM
4 dec 10:00 SVBV JO12-1 Hoven De JO12-1JM
27 nov 10:00 Warnsveldse Boys JO12-2 Hoven De JO12-1JM
6 nov 9:30 Ratti - Socii JO12-1JM Hoven De JO12-1JM
30 okt 9:30 Voorst JO12-1 Hoven De JO12-2JM
27 nov 8:45 Hoven De JO12-2JM Eefde SP JO12-2JM
4 dec 8:45 Hoven De JO12-2JM Rohda Raalte MO12-1
20 nov 10:00 WWNA JO12-1 Hoven De JO12-2JM
6 nov 8:45 Hoven De JO12-2JM Voorwaarts T MO12-1
13 nov 9:00 WSV JO12-4 Hoven De JO12-2JM
30 okt 9:00 ZVV '56 JO10-2 Hoven De JO10-1JM
6 nov 8:45 Hoven De JO10-1JM WWNA JO10-1
27 nov 9:30 V en L JO10-1JM Hoven De JO10-1JM
4 dec 8:45 Hoven De JO10-1JM Groen Wit '62 JO10-5
13 nov 9:45 Sportclub Deventer JO10-4 Hoven De JO10-1JM
20 nov 8:45 Hoven De JO10-1JM VIOS V. MO10-1
27 nov 12:30 ST: SV Helios/SV Schalkhaar MO17-2 Hoven De MO17-1
20 nov 13:00 Hoven De MO17-1 Groen Wit '62 MO17-1
4 dec 13:00 Hoven De MO17-1 FC Zutphen MO17-1
6 nov 11:30 ST Warnsveldse Boys/AZC MO17-1 Hoven De MO17-1
30 okt 13:00 Hoven De MO17-1 Victoria Boys MO17-2
30 okt 8:45 Hoven De MO13-1 Colmschate '33 MO13-2
6 nov 8:45 Hoven De MO13-1 SVO Deventer'21 MO13-3
13 nov 10:30 SVO Deventer'21 MO13-3 Hoven De MO13-1
20 nov 9:30 DEO MO13-2 Hoven De MO13-1
4 dec 8:45 Hoven De MO13-1 Colmschate '33 MO13-1
27 nov 10:30 SVO Deventer'21 MO13-2 Hoven De MO13-1
30 okt 12:15 Oeken O23-1 Hoven De O23-1
4 dec 14:30 SSA/SJO Ratti - Socii O23-1 Hoven De O23-1
20 nov 14:30 Hoven De O23-1 FC Zutphen O23-1
27 nov 14:00 Hoven De O23-1 Dierense Boys O23-1
6 nov 14:30 SP Eefde O23-1 Hoven De O23-1
21 nov 11:15 Hoven De VR1 SHE VR1
5 dec 11:15 Hoven De VR1 Columbia VR1
31 okt 11:15 Hoven De VR1 WWNA VR2
28 nov 12:00 Diepenveen VR1 Hoven De VR1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!